Movies
Ratings
70
The Blind SideRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Accidental HusbandRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0