Titles you rated
 If OnlyRated ★ 3.0 If OnlyRated ★ 3.0
 CinderellaRated ★ 3.5 CinderellaRated ★ 3.5
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 A Hard DayRated ★ 3.0 A Hard DayRated ★ 3.0
 Me Before YouRated ★ 2.5 Me Before YouRated ★ 2.5
 FamilyhoodRated ★ 4.5 FamilyhoodRated ★ 4.5
 The Jungle BookRated ★ 2.5 The Jungle BookRated ★ 2.5
 My Love, My BrideRated ★ 3.0 My Love, My BrideRated ★ 3.0
 Our TimesRated ★ 4.5 Our TimesRated ★ 4.5
 AssassinationRated ★ 4.5 AssassinationRated ★ 4.5
 The Day After TomorrowRated ★ 3.5 The Day After TomorrowRated ★ 3.5
 Spirits' HomecomingRated ★ 4.0 Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
 Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0 Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 3.0 SnowpiercerRated ★ 3.0
 OnceRated ★ 2.5 OnceRated ★ 2.5
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 3.0 The HostRated ★ 3.0
 The Fifth ElementRated ★ 5.0 The Fifth ElementRated ★ 5.0
 PonyoRated ★ 3.5 PonyoRated ★ 3.5