Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 1.5
Japan SinksRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0