Titles you rated
Blade IIRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 2.0