Movies
Ratings
340
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0