Series
Ratings
14
SKY CastleRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 1.0