Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Granny's Got TalentRated ★ 1.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Dragons ForeverRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0