Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 0.5
LolitaRated ★ 3.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.5