Titles you rated
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0