Titles you rated
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 4.0
CitrusRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Otherside PicnicRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.5
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0- Maria Watches Over Us: PrintempsRated ★ 5.0
Let's Have a Meal TogetherRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.0