Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5