Movies
Ratings
693
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0