Movies
Ratings
703
Any Day NowRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 0.5
Children...Rated ★ 2.5
ElfRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 1.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 1.5