Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 4.5- 절원의 템페스트Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5