Movies
Ratings
14
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0