Titles you rated
Tale of TalesRated ★ 4.0
Across A Gold PrairieRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
OasisRated ★ 5.0- Affliction Of ManRated ★ 2.5
- First LoveRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
GagmanRated ★ 4.5- Their Last Love AffairRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Rhino SeasonRated ★ 4.0
Half MoonRated ★ 4.0
Turtles Can FlyRated ★ 4.5
A Time for Drunken HorsesRated ★ 5.0- A Flag without a CountryRated ★ 3.5