Movies
Ratings
23
HopeRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0