Series
Ratings
28
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5