Movies
Ratings
187
FrankensteinRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0