Series
Ratings
67
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0