Movies
Ratings
101
Heart is...Rated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5