Series
Ratings
17
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5