Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Running ManRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
TronRated ★ 2.5
Kensuke's KingdomRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5