Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 2.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Accidentally in LoveRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5