Titles you rated
The SentinelRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 4.0