Series
Ratings
294
Snowy RoadRated ★ 3.0
LegionRated ★ 2.5
The SocietyRated ★ 4.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Shamanic PrincessRated ★ 5.0
Enmadou Sara no Suiri KitanRated ★ 1.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 0.5
PerformerRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 5.0
Kamen Rider DriveRated ★ 3.5
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 5.0