Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5- 웅남이Rated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0- Sura: A Love SongRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0