Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
21Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5