Series
Ratings
28
Coffee PrinceRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0