Titles you rated
The ArtistRated ★ 4.0
Ghost TownRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Great ActorRated ★ 0.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0