Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5