Series
Ratings
64
GlitchRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Record of YouthRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Dr. KenRated ★ 3.5- Dr. KenRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- Chewing GumRated ★ 3.0
GothamRated ★ 2.5
TravelersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0