Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- すいかRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5