Movies
Ratings
28
The KingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0