Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0