Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Dark PlacesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Kokdu A Story of Guardian AngelsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0