Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 5.0
Moby DickRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 1.0
ThelmaRated ★ 2.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0