Series
Ratings
115- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0