Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5