Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 5.0