Movies
Ratings
67
I Am Number FourRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5