Titles you rated
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Purple HeartsRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
The Weekend AwayRated ★ 1.0
WindfallRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5