Titles you rated
HerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 1.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
OshinRated ★ 4.0