Series
Ratings
15
The StudioRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The OfferRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0