Movies
Ratings
141- The UglyRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
 CapernaumRated ★ 4.0 CapernaumRated ★ 4.0
 In the HouseRated ★ 3.5 In the HouseRated ★ 3.5
 It's What's InsideRated ★ 2.0 It's What's InsideRated ★ 2.0
 Dark NunsRated ★ 1.0 Dark NunsRated ★ 1.0
 Days of Being WildRated ★ 3.0 Days of Being WildRated ★ 3.0
 Happy TogetherRated ★ 4.0 Happy TogetherRated ★ 4.0
 ArrivalRated ★ 4.0 ArrivalRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 Edward ScissorhandsRated ★ 4.5 Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
 ElementalRated ★ 3.0 ElementalRated ★ 3.0
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Extreme JobRated ★ 2.0 Extreme JobRated ★ 2.0
 Vanilla SkyRated ★ 3.5 Vanilla SkyRated ★ 3.5
 SeaspiracyRated ★ 5.0 SeaspiracyRated ★ 5.0