Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0