Titles you rated
 CapernaumRated ★ 4.5 CapernaumRated ★ 4.5
 1917Rated ★ 4.5 1917Rated ★ 4.5
 The Man Standing NextRated ★ 4.0 The Man Standing NextRated ★ 4.0
 Crazy RomanceRated ★ 4.0 Crazy RomanceRated ★ 4.0
 Bad Boys IIRated ★ 4.0 Bad Boys IIRated ★ 4.0
 This Means WarRated ★ 3.0 This Means WarRated ★ 3.0
 Pride & PrejudiceRated ★ 3.0 Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
 Midnight SunRated ★ 2.5 Midnight SunRated ★ 2.5
 A Happy EventRated ★ 4.0 A Happy EventRated ★ 4.0
 Ford v FerrariRated ★ 2.5 Ford v FerrariRated ★ 2.5
 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
 Terminator: Dark FateRated ★ 3.5 Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
 Dark PlacesRated ★ 4.0 Dark PlacesRated ★ 4.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
 Intimate StrangersRated ★ 2.5 Intimate StrangersRated ★ 2.5
 A Perfect ManRated ★ 4.0 A Perfect ManRated ★ 4.0
 BrothersRated ★ 4.0 BrothersRated ★ 4.0
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
 5 to 7Rated ★ 4.0 5 to 7Rated ★ 4.0