Titles you rated
Mr. JonesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Project PowerRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0