Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5