Movies
Ratings
165
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
RosebudRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0